Scroll Top

5 põhjust, miks luua pulma veebileht

Pulma veebileht - kõlab justkui järjekordne kuluartikkel niigi pikaks veninud pulmade to-do listis?

Küllap tõesti ei pruugi pulma veebileht olla üks esimesi mõtteid, mis pulma planeerides pähe tuleb. Ometigi on sellest saanud paljudes maailma nurkades tõusev trend – ning seda mitmel praktilisel põhjusel. Alljärgnevalt olemegi välja toonud 5 põhjust, miks võiksid mõelda pulma veebilehe loomisele.

#1 kogu info ühes kohas

Pulma planeerides on üheks tüüpiliseks murekohaks, kuidas suur hulk informatsiooni mahutada ühe pisikese kutse peale. Kõik me soovime ju siiski, et pulmakutse oleks igati armas ja eriline – mitte uputada selle üle kõikvõimaliku informatsiooniga.

See ongi pulma veebilehe üks suurim eelis – saad edasi anda kogu vajaliku info, tundmata, et Sind piirab ruumipuudus. Nii saad välja tuua näiteks:

  1. pulmapäeva täpse ajakava,
  2. tseremoonia-, peo- ja majutuskoha info koos kaardi ja juhistega, 
  3. valitud pulmastiili iseloomustuse (pulmalill, -värv),
  4. kingisoovi jpm.
Lisaks saad kohandada veebilehe R.S.V.P. vormi ning koguda kokku olulist infot külaliste kohta, näiteks:
  1. Millised on külaliste toidueelistused: kas keegi on vegan, kas kellelgi on toiduallergia? See on oluline info toitlustaja jaoks.
  2. Kes eelistab veini, kes siidrit, kes õlu, kes mahla? Nii tead paremini planeerida vastavaid varusid. 
  3. Millised on külaliste soovilaulud? Hea edastada vastav list DJ-le, et ta saaks aimu, millised on rahva ootused ning mis sorti muusika võiks külalistele paremini peale minna.
  4. Kes vajab majutust, kes läheb õhtuks koju?
  5. Kes vajab abi transpordiga?

#2 aja kokkuhoid

Nagu öeldud, võimaldab pulma veebileht välja tuua detailse ülevaate pulmapäevast. Mõistagi kaasneb sellega Sinu jaoks ka aja kokkuhoid: jääb ära terve hulk sarnaste küsimustega kõnesid ja e-kirju.

Lisaks saavad kõik külalised veebilehel oma tulekust ja eelistustest teada anda – vastav info koguneb Sinu jaoks mugavalt tabelisse, mis muudab külaliste nimekirja ja lisainfo haldamise oluliselt lihtsamaks.

#3 lihtne teavitada muudatustest

Muudatusi võib alati ette tulla – näiteks kui pulmaeelsel nädalal ilmateadet vaadates avastad, et ilmataat on otsustanud Sinu mereäärset tseremooniat üllatada äikesetormiga. Seepärast on hea läbi mõelda, mis võib vett vedama minna ning planeerida ka plaan B. Eriti oluline on see praegusel ajal, kui koroonaviirus meie igapäevaelu üpris tugevalt mõjutab.

Plaan B võiks olla teostatav ka siis, kui selle vajalikkus ilmneb vaid loetud päevad enne pulmi. Kahtlemata aitab pulma veebileht niisugust olukorda hõlpsamaks teha – selle asemel, et viimasel hetkel loendamatu arv minuteid telefonikõnedele või e-kirjadele kulutada, saad muudatustest pikemalt kirjutada, vastata etteruttavalt võimalikele küsimustele ja saata kogu info laiali vaid loetud minutitega. Nii on ka kõige nördimust tekitavam olukord sammu võrra vähem stressirohke – isegi, kui see juhtub viimasel minutil.

#4 otseülekande võimalus

Võib juhtuda, et keegi Sinu lähedastest sooviks väga pulmapeost osa saada, ent see pole mingil põhjusel võimalik – olgu selleks riigipiir, tervis või muu asjaolu. Pulma veebileht võiks olla miski, mis nendegi meelt rõõmustab – nimelt saad oma veebilehel kuvada pulmapeo otseülekannet. Voogedastusel põhinevad üritused koguvad järjest enam hoogu, olles ühtlasi heaks lahenduseks ka siis, kui selgub, et koroonaviiruse tõttu saad pulma kutsuda vaid üksikud inimesed. 

#5 Ilus mälestus

Pärast pulmapidu saad fotograafi jäädvustatud hetked mugavalt laadida oma kodulehel olevasse galeriisse ning anda sellest teada ka kõikidele külalistele.

Lisaks paneme igast veebilehest kokku vahva PDF-formaadis mälestusraamatu – nii säilib lisaks piltidele ja proovikutsetele kena mälestus sellest, kuidas pidu oli planeeritud ning millisena see fotograafi silme läbi välja kukkus. Kahtlemata miski, mida mõne aasta pärast vahva sirvida! 🙂 

Kui ülaltoodud 5 põhjust kõnetavad Sindki, võta meiega ühendust ja leiame koos sobiva lahenduse!
Lisaks võid pilgu peale visata meie kahele pulma näidislehele:
Pulma veebilehe näidis #1
Pulma veebilehe näidis #2

Related Posts

Küpsiste seaded
Küpsis on väike tekstifail, mis veebilehte külastades salvestub Sinu seadmesse. Küpsiseid on mitut liiki: osa neist on vajalikud veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, teised jällegi aitavad pakkuda paremat kasutajakogemust ja personaalsemat reklaami. Alljärgnevalt on välja toodud meie veebilehel kasutatavad küpsised, mida saad seadistada vastavalt oma soovile (v.a vajalikud küpsised).


Turunduse küpsised.