Scroll Top

partnerlus

Kaks pead on siiski vaid kaks pead, mistõttu hindame enne pakkumise tegemist hoolikalt oma võimekust pühenduda projektile mitte 100%, vaid 110%. Me ei taha vastu võtta ridamisi projekte, mida siis - tähtajad kaelas - kahekesi kiiruga kokku vorpida. Me varume aega ja püüame koostöös kliendiga leida lahendused, mis panevad silma särama. Usume, et just see võiks olla pikaajalise koostöö algus!

unikaalsus

Ka kõige sarnasemad üritused on oma olemuselt täiesti unikaalsed. Seepärast ei järgi me oma töös ühtegi rutiinset malli - iga projekt, mille kallal töötame, on pealaest jalatallani unikaalne ja paneme selle kokku tükk-tüki haaval. Me ei pea õigeks ühe ja sama käitumismustri või malli kasutamist - olgugi, et nii saab sageli kiiremini ja lihtsamini, jõuab nii harva parima lahenduseni.

räägime inimkeeles

Oleme näinud küll ja veel näiteid selle kohta, kuidas digimaailmas kasutatavad terminid põhjustavad palju peavalu neile, kes valdkonda süvitsi ei tunne. Seepärast püüame hoiduda liialt valdkonnaspetsiifilistest terminitest ja selgitame oma raportid inimkeeli lahti. Nii muudame oma tegevuse läbipaistvamaks ja väldime võimalikke arusaamatusi.

KUIDAS KÕIK ALGAS?

Olles pikalt töötanud IT- ja digiturundusmaailmas, puutusime kokku mitmete tormakalt tehtud projektide või sisseostetud teenustega, mida saatsid napid ja hägused selgitused. Niisiis, kui jõudis kätte aeg ohjad enda kätte haarata, otsustasime, et meie nii ei tee – õpime sellest, mis on meile vastukarva olnud.

Lähtudes kõigest eelnevast ning asjaolust, et meie tiimis on vaid kaks liiget, formuleerisime oma kolm põhiväärtust:

MIKS ÜRITUSED?

Usume, et rööprähklemine eri valdkondade vahel ei võimalda süvitsi tundma õppida ühegi valdkonna hingeelu. Meie aga soovime mitte ainult tunda kliendi tegutsemisvaldkonna põhivajadusi, vaid anda omalt poolt uute ideede ja innovatsiooniliste digilahendustega hoogu juurde!

Ühtlasi on ürituskorraldus meile südamelähedane ning teame, kui palju aega ja vaeva see tegelikult nõuab. Pole sugugi imelik, et selle kõige kõrvalt kipub unarusse jääma ürituse visuaalne identiteet ja turundus. Küll aga väärib iga üritus parimaid digilahendusi, et potentsiaalsed külastajad haaraksid tervikpilti ja nähtud vaeva saadaks võimalikult kõrge lend. Sest kas pole nii, et kehvavõitu veebileht ja reklaam jätab sageli mulje, et ürituse üldine standard on samuti madal – isegi, kui see tegelikult nii pole? 

"When the winds of change blow, some people build walls, but other people build windmills," kõlab tuntud Hiina vanasõna. Seinte ehitamine ega nende vahel töötamine pole mul kunagi õnnestunud, seega jäi sõelale vaid üks variant - luua ise toimiv ja muutustele avatud lahendus.

grete2
Grete Erras
Projektijuht
Google reklaamvõrgustik
95%
Graafiline disain
90%
SEO
85%
Sotsiaalmeedia turundus
93%
UX/UI
84%
WordPress
92%
Andmebaasid
95%
3. osapoolte rakenduste integratsioon
93%
Programmeerimine
98%
SEO & CRO
85%
UX/UI
86%
WordPress
90%
eventhub
Frank Lüübek
Arendaja

Öeldakse, et kui sa teed seda, mis sulle meeldib, ei tööta sa elus ühtegi päeva. Mina leian, et ka tulemus on sellisel juhul parem. Tee asja südamega, või mitte üldse!MEIE ARGIPÄEV

Kae järele,  kes me siis igapäevaselt ikkagi oleme! Kes kõnnib rohkem, kes on kohviga suurem sõber?

Grete Erras
Projektijuht
0
sammu
0
tassi kohvi
0
tundi und
0
tundi tööd
Frank Lüübek
Arendaja
0
sammu
0
tassi kohvi
0
tundi und
0
tundi tööd
Dace Ivaska
Head of Digital @ If Insurance Baltic

Grete is analytical, brave to dig into details and come up with proposals. I like the way she works!

Erko_destimonial
Erko Hansar
CTO @ Xolo

If possible I would get three Franks on my team! Positivity, attention to detail and fast delivery!

Joosep_testimonial
Joosep Põllumäe
Development Team Leader @ Elisa

Frank came to us straight from uni and despite that he went from zero to senior developer in just 2 years. Frank is very clever and you can always count on him!

Mario Karu
Head of Product Growth @ IPF Digital

I had the opportunity to work with Grete for one year and I was consistently impressed with her work during this time. She is organized, detail-oriented, effective and committed to getting the job done.

Näib, et võiksime koos midagi head korda saata?

KIRJUTA MEILE!

    Millest oled huvitatud? *
    Graafiline disainVeebiarendusDigiturundusMidagi muud põnevat
    Küpsiste seaded
    Küpsis on väike tekstifail, mis veebilehte külastades salvestub Sinu seadmesse. Küpsiseid on mitut liiki: osa neist on vajalikud veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, teised jällegi aitavad pakkuda paremat kasutajakogemust ja personaalsemat reklaami. Alljärgnevalt on välja toodud meie veebilehel kasutatavad küpsised, mida saad seadistada vastavalt oma soovile (v.a vajalikud küpsised).


    Turunduse küpsised.