Partnerlus

Pühendume oma projektidele 110%, toomaks klientide silmi sära, millest võiks alata pikaaegne koostöö!

unikaalsus

Iga projekt on ainulaadne, mistõttu ei piira meie mõttelendu valmismallid ja -lahendused!

selgesõnalisus

Püüame hoiduda liialt spetsiifilistest terminitest, et muuta oma tegevus läbipaistvaks ja vältida võimalikke arusaamatusi.

VEEBIARENDUS

Disainime veebilehti, mis on kaasaegsed, SEO-sõbralikud ning näevad head välja igas seadmes! Lisaks pakume kolmandate osapoolte integratsioone, et piletimüük kulgeks sujuvalt ning rahuldaksime ka nõudlikuma kliendi vajadused.

DIGITURUNDUS

Kui Sinu korraldatava ürituse sihtgrupiks on laiem avalikkus, kommunikeerime sobivat sõnumit potentsiaalsetele külastajatele. Nii tõstame teadlikkust, kasvatame veebilehe liiklust, suurendame piletimüüki ja tagame ürituse võimalikult kõrge lennu! Sõltuvalt sihtgrupi eripäradest viime kampaaniaid läbi Google'i reklaamvõrgustikus või sotsiaalmeedias.

GRAAFILINE DISAIN

Disainime graafilisi materjale, mis annavad üritusele visuaalse identiteedi ja aitavad seda turundada - infovoldik, brošüür, bänner, presentatsioon, kutse jpm. Aitame rõõmuga üles ehitada uhiuut brändi identiteeti või viia olemasolev brändi kuvand uuele tasemele! Teostame ka erilahendusi - need panevad meie silmad eriliselt särama!

MEIE KÄEKIRI

KUIDAS SÜNNIB DISAIN?

Usume, et kui koostööst tekib sünergia, oleks patt asju eraldiseisvalt ajada. Nii on meie kõige silmapaistvamad projektid sündinud koostöös mõne üldtuntud programmiga (nt Adobe Illustrator/Photoshop), mida täiendab mõni kolmanda osapoole platvorm (nt Canva/Bannersnack/Venngage jpt). 

NIisugune lähenemine disainile võimaldab meil joonistada täpselt selle, mida vaja, ning täiendada tulemust mõne eriefektiga kolmanda osapoole platvormil. Kuna oleme süvitsi tundma õppinud just neid keskkondi, mida on aastaid järjepidevalt arendatud, võib kindel olla, et uudsed lahendused jõuavad ka meie klientideni!

MEIE LOODUD DISAINI ISELOOMUSTAB:

Adobe Illustrator
85%
Canva
68%
Adobe Photoshop
60%
Bannersnack
30%
Venngage
10%
less is more

Nagu ütles kunagi tabavalt prantsuse kirjanik Antoine de Saint-Exupery: ”Täiuslikkus saavutatakse mitte siis, kui enam midagi lisada pole, vaid siis, kui enam midagi ära võtta pole.“ Meilegi tundub sedaviisi - seega hoiame disaini lihtsa ja puhtana!

KÕRGE KVALITEET

Soovime, et meie loodud graafika näeks hea välja igal pinnal, mistõttu eelistame kasutada vektorgraafikat. Juhul, kui soovid retina-ekraanile kohandatud eriti kirgast lahendust, on seegi vaid kokkuleppe küsimus!

ERI FORMAADID

Staatiline, dünaamiline või videoformaadis bänner - teostame kõikvõimalikke kujundustöid, mis pähe turgatada võiks. Usume, et proovida tasuks erinevaid reklaamformaate, sest nii selgub, mis sihtgrupi tähelepanu enim püüab! Nii võib isegi juhtuda, et varasemalt maha laidetud reklaamkanal osutub tegelikult efektiivseks.

ÜHTNE ARUSAAM

Öeldakse, et oma ala spetsialist on see, kes suudab ka võhikule asjad selgeks teha. Digiturundus sisaldab samuti palju valdkonnaspetsiifilisi termineid, mistõttu püüdleme selle poole, et anda võimalikult selge ülevaade oma tegevusest. Usume, et just nii saab ära hoida võimalikke konflikte, mis on kerged tekkima, kui osapooled pole täpselt selgeks rääkinud, millised peaksid olema ootused, mida ja millal hakatakse tegema, kui palju asjad aega võtavad jpm.

MEIE TÖÖD ISELOOMUSTAB:

PÕHJALIK TESTIMINE

Olgu selleks otsingu- või bännerreklaam - üldiselt loome ühe kampaania raames mitu erinevat visuaali või reklaamteksti. Nii saame neid omavahel kampaania algusperioodil testida, pärast mida jätame alles vaid edukama variandi.

Automatiseeritud raportid

Juba enne, kui kampaania käivitame, loome vastava automatiseeritud raporti, mis hakkab edastama reaalajas andmeid kampaania tulemuste kohta. Nii saab töö tellija soovi korral alati tulemustele pilgu peale visata!

KASUTAJAKOGEMUSE DISAIN

Hindame kõrgelt kasutajakogemuse disaini (UXD) tähtsust. Seepärast on üks esimesi samme meie veebiarenduses põhjaliku UX/UI dokumendi koostamine, mis hõlmab graafilist disaini, infoarhitektuuri, informatsiooni, interaktsiooni disaini, kasutatavust jpm. Alles pärast kõnealuse dokumendi kinnitamist kliendi poolt liigume edasi veebilehe prototüübi valmistamise juurde.

MEIE LOODUD VEEBILEHED ON:

Otsingumootorile optimeeritud

Veebilehte disainides järgime rangelt SEO-põhimõtteid - optimeerime sisu ja graafika, loome selge struktuuri, veendume, et lehe laadimiskiirus on hea jpm.

Skaleeruva veebidisainiga

Veebikeskkonna sisu on paindlik ning kohandub vastavalt ekraani suurusele, seda nii mobiiis, tahvelarvutis, lauaarvutis kui ka mujal.

Funktsionaalsed & praktilised

Teostame integratsioone kolmandate osapooltega, et veebilehed oleksid praktilised, võimaldaksid mugavalt pileteid müüa, hallata piletimüügiinfot jt seotud aspekte.

Näib, et võiksime koos midagi head korda saata?

KIRJUTA MEILE!

    Millest oled huvitatud? *
    Graafiline disainVeebiarendusDigiturundusMidagi muud põnevat
    Küpsiste seaded
    Küpsis on väike tekstifail, mis veebilehte külastades salvestub Sinu seadmesse. Küpsiseid on mitut liiki: osa neist on vajalikud veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, teised jällegi aitavad pakkuda paremat kasutajakogemust ja personaalsemat reklaami. Alljärgnevalt on välja toodud meie veebilehel kasutatavad küpsised, mida saad seadistada vastavalt oma soovile (v.a vajalikud küpsised).


    Turunduse küpsised.